BIP centralny
Wrota  >  Biuletyn Inf. Publicznej  >  Województwo Podkarpackie (wersja archiwalna)

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy inspektora w Oddziale nauki Departamentu Edukacji i Kultury

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o wyniku naboru.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. świadczeń rodzinnych w Oddziale pomocy społecznej Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: przedłużeniu terminu składania wniosków aplikacyjnych, kandydatach, terminie sprawdzianu pisemnego  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy kierownika Oddziału ochrony środowiska w Departamencie Rolnictwa i Środowiska

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o zatrudnieniu.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy głównego specjalisty w Oddziale kontroli przewoźników Departamentu Dróg i Transportu /wykształcenie psychologiczne/ (1/4 etatu)

Ogłoszenie o naborze. Ogłoszenie.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na sześć wolnych stanowisk pracy podinspektorów w Departamencie Rolnictwa i Środowiska

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: kandydatach, terminie sprawdzianu pisemnego. Informacje o: kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o zatrudnieniu.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy inspektora w Oddziale promocji regionalnej Dep.PS

Ogłoszenie o naborze.Ogłoszenie o wyniku zbadania pod względem formalnym.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy głównego specjalisty do spraw związanych z regularnym przewozem osób w krajowym transporcie drogowym w Dep. GT

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o zatrudnieniu.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na dwa wolne stanowiska pracy inspektorów w Oddziale projektów teleinformatycznych Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego

Ogłoszenie o naborze. Informacje o: kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o zatrudnieniu.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na wolne stanowisko pracy podinspektora w Departamencie Rozwoju Regionalnego.

Ogłoszenie o naborze. Informacje o kandydatach.  ... czytaj więcej  »

Postępowanie w sprawie naboru na dwa wolne stanowiska pracy starszych specjalistów w Oddziale kontroli merytoryczno-technicznej projektów osi priorytetowych II-VII RPO Dep. PI

Ogłoszenie o naborze.Informacje o kandydatach, terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o wyniku naboru.  ... czytaj więcej  »
Liczba wyświetleń | 39074  
  wersja do druku

 ... czytaj więcej  »»

 ... czytaj więcej  »»
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 
Strona 1 z 43    następna strona »  
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH